شرکت آزمایش و تحقیقات قطعات و مجموعه های خودرو

شرکت ایتراک

(دانش بنیان)

شرکت آزمایش و تحقیقات قطعات و مجموعه های خودرو (دانش بنیان) (ایتراک) بر اساس یک تفکر راهبردی در صنعت خودروی کشور و با استناد به مصوبه 156 ستاد سیاستگذاری صنعت خودرو، در سال 1376 تاسیس گردید. به موازات احداث و توسعه تدریجی آزمایشگاه های ایتراک، با واگذاری مدیریت آزمایشگاه های ایران خودرو در سال 1381 و ساپکو به این شرکت در سال 1392، شرکت ایتراک به عنوان بزرگترین مرکز آزمایشگاهی صنعت خودرو در کشور و نیز یکی از بزرگترین آزمایشگاههای صنعت خودرو در خاورمیانه شناخته می شود.

چشم انداز شرکت ایتراک

کسب بالاترین سهم بازار در ارائه خدمات آزمایشگاهی در صنایع خودرو ، ریلی و سایر صنایع وابسته در کشور تا پایان سال 1404

ماموریت شرکت ایتراک

ارائه اثر بخش خدمات آزمايشگاهی، فنی و مهندسی مرتبط در صنايع مختلف به ويژه صنعت خودرو در راستای برآوردن نیاز مشتريان جهت حصول اطمینان ازکیفیت تولیدات و همچنین مشارکت در بهینه سازی طراحی و ایمنی محصولات با بهره گیری از توسعه و ارتقای تجهیزات آزمايشگاهی ، فن آوری و دانش روز دنیا با هدف برآورده سازی استانداردهای ملی و بین المللی

رسالت شرکت ایتراک

  • گسترش توانایی انجام آزمون های مورد نیاز صنایع داخلی ، بویژه صنعت خودروکشور براساس استانداردهای ملی و بین المللی
  • شناسایی و ارزیابی امکانات آزمایشگاهی موجود درکشور به منظور رفع نیاز صنعت خودرو در راستای کمک به بهبودکیفیت تولیدات داخلی و تسهیل صادرات
  • پرورش و توسعه منابع انسانی بعنوان محور اصلی افزایش بهروری
  • توسعه نظام مدیریت کیفیت در جهت تامین رضایت مشتریان وکسب اعتبار بین المللی
  • همکاری و مشارکت در اجرای "پروژه های تحقیقاتی بر اساس نیاز مشتریان"

تائید صلاحیت ها

کلیه آزمایشگاه های شرکت ایتراک دارای گواهینامه تایید صلاحیت از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده ، به علاوه بسیاری از آزمون های ایتراک مورد تایید شرکت Analitica روسیه و دارای گواهینامه تایید صلاحیت مطابق با استاندارد نظام مدیریت کیفیت آزمایشگاهی ISO/IEC 17025 به شماره ثبت AAC.T.00338 میباشد.  ایتراک به عنوان بزرگترین آزمایشگاه کیفی صنعت خودرو در خاورمیانه و با بیشترین گسترده خدمات دهی تحت این نظام کیفی، محسوب میگردد.

مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت ایتراک

مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت ایتراک با اتکا به تجربه خود همیشه در تلاش برای بهبود و توسعه صنعت خودرو بر اساس تفکر راهبردی ستاد سیاست گذاری صنعت خودرو هستند.

داود جهاندیده

مدیر عامل شرکت و عضو موظف هیئت مدیره


در تلاش برای فراهم سازی بهترین خدمات آزمون و مهندسی برای تولید کنندگان خودرو در سطح جهانی و تامین کنندگان قطعات در منطقه هستیم.

محمد رضا نجفی منش

رئیس هیئت مدیره


داود خسروی

عضو موظف هیئت مدیره


حسن شناسا

عضو موظف هیئت مدیره


فهیمه زارع سورکالی

عضو هیئت مدیره


معاونت های شرکت ایتراک


کیوان مرادی

معاونت مالی ، اقتصادی و بازرگانی